Doğal Gaz
Abone Olun

Ad Soyad
Şehir
Cep Telefonu
GÖNDER
Ad Soyad
Şehir
Cep Telefonu
Fatura Tutarı
GÖNDER
EPDK yönetmeliği gereğince sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sistem çalışması yapılmaktadır. Bu nedenle 31 Aralık 2016 Cumartesi günü Müşteri Hizmetleri Merkezlerimiz kapalı olacaktır. 2 Ocak Pazartesi günü itibariyle yeniden kesintisiz hizmet vermeye devam edeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
UYARI
MESAJ
RESİM

Enerya işe alım sürecinde temel amacımız; şirketimizin hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunacak, en yetkin ve yetenekli çalışanların kazandırılması

Adaylar, insan kaynakları departmanı, pozisyonun bağlı bulunduğu yönetici ve bir üst yönetici ile görüşür.

Ortak karar ile pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylara, kişilik envanteri uygulanır ve referans araştırması yapılır.

Uygun adaya iş teklifi ile süreç tamamlanır.

STAJ

Enerya’da lise ve üniversite ögrencilerine yönelik gerçekleştirilen yaz ve kış Staj Programları ile ögrencilerin teorik bilgilerini uygulamalarına ve iş yaşamını tecrübe etmelerine olanak sağlanmaktadır.

İÇ İLAN

Şirket içinde oluşan kariyer fırsatları için öncelikle şirket içinden ve yüksek performans gösteren çalışanlarımızın değerlendirilmesi esastır.

Yönetici pozisyonları için şirketimizin vizyonu doğrultusunda, gerekli görülen liderlik özelliklerine sahip çalışanlara öncelik verilmesi, işe alım prensiplerimiz  kapsamındadır.

  • DOĞAL GAZ ACİL ALO 187
  • Bilgi Toplumu Hizmetleri    |    Enerya Enerji A.Ş.    -    Enerya Konya    -    Enerya Denizli    -    Enerya Gaz Ticaret A.Ş    -    Enerya Kapadokya Gaz Dağıtım A.Ş
    Copyright © 2014 Enerya. Tüm hakları saklıdır.