Doğal Gaz
Abone Olun

Ad Soyad
Şehir
Cep Telefonu
GÖNDER
Ad Soyad
Şehir
Cep Telefonu
Fatura Tutarı
GÖNDER
EPDK yönetmeliği gereğince sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sistem çalışması yapılmaktadır. Bu nedenle 31 Aralık 2016 Cumartesi günü Müşteri Hizmetleri Merkezlerimiz kapalı olacaktır. 2 Ocak Pazartesi günü itibariyle yeniden kesintisiz hizmet vermeye devam edeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
UYARI
MESAJ
RESİM

Enerya‘da yüksek performansa odaklı bir çalışma ortamı yaratmak, hedef birliği ilkesinden yola çıkarak tüm çalışanların işbirliği yapmasını sağlamak ve İnsan Kaynakları süreçlerinde herkese eşit fırsat sunmak temel İnsan Kaynakları politikalarımızı oluşturur. 

Hedefe ulaşmak için bireysel sorumluluk almaktan çekinmeyen, kişisel sınırlarını zorlayan ve iş yapış tarzı ile başkalarına esin kaynağı olan, yüksek iş etiği ve ahlak standartlarını her zaman ön planda tutan, liderlik özelliklerine sahip çalışanları destekleyen ve teşvik eden bir yaklaşımı benimseriz. 

ÖDÜLLER

ENERYA’YA İNSANA SAYGI ÖDÜLÜ!

Her yıl düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi çerçevesinde verilen “İnsana Saygı Ödülleri”ni 2016 yılında kazanan firmalar arasında, Enerya da yerini aldı.

Enerya, Türkiye’nin en büyük online istihdam platformlarından Kariyer.net ana sponsorluğuyla verilen İnsana Saygı Ödülü’nü 68 bin firmanın arasından sıyrılarak kazandı.

Farklı sektörlerden katılan 200 firmadan biri olan Enerya; yeni personel alımı için çıkılan ilanların sayısı, alınan başvuru sayısı ve bu başvurulara dönüş hızı ile bu ödüle layık görüldü.

Şirketimize başvuran aday sayısının artışı, Enerya’nın iş faaliyetleri alanında her geçen gün büyümesi ve çalışanlarına yönelik geliştirdiği politikaların farklı mecralarda duyulmasıile gerçekleşiyor. Bu olumlu gelişme, şirketimizin marka bilinirliğine de önemli ölçüde etki ediyor.

ENERYA KAMPÜS ÇALIŞMASINA PLAKET!

2015 yılı içinde lanse ettiğimiz – Enerya Kampüs – çalışmamız, global bir eğitim firması olan TMI Türkiye tarafında Hizmet Gelişimi Alanında plaketle ödüllendirildi.

Eğitim yolculuğumuzu TMI Türkiye’nin daveti üzerine, kendi alanında tanınmış ve büyük ölçekli firmaların temsilcileri ile paylaştık.

  • DOĞAL GAZ ACİL ALO 187
  • Bilgi Toplumu Hizmetleri    |    Enerya Enerji A.Ş.    -    Enerya Konya    -    Enerya Denizli    -    Enerya Gaz Ticaret A.Ş    -    Enerya Kapadokya Gaz Dağıtım A.Ş
    Copyright © 2014 Enerya. Tüm hakları saklıdır.