İnsan Kaynakları

Doğal Gaz
Abone Olun

Ad Soyad
Şehir
Cep Telefonu
GÖNDER
Ad Soyad
Şehir
Cep Telefonu
Fatura Tutarı
GÖNDER
EPDK yönetmeliği gereğince sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sistem çalışması yapılmaktadır. Bu nedenle 31 Aralık 2016 Cumartesi günü Müşteri Hizmetleri Merkezlerimiz kapalı olacaktır. 2 Ocak Pazartesi günü itibariyle yeniden kesintisiz hizmet vermeye devam edeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
UYARI
MESAJ
RESİM

Enerya'da yüksek performansa odaklı bir çalışma ortamı yaratmak, hedef birliği ilkesinden yola çıkarak tüm çalışanların işbirliği yapmalarını sağlamak ve İnsan Kaynakları süreçlerinde herkese eşit fırsat sunmak temel İnsan Kaynakları politikalarımızı oluşturur.

İnsan odaklı iş anlayışımız, 2016 yılında 68 bin firma arasından sıyrılarak İnsan Kaynakları Zirvesi’nde “İnsana Saygı Ödülü” ile taçlandırıldı. Yine Enerya Kampüs çalışmamız da TMI Türkiye tarafından Hizmet Gelişimi Alanında plaketle ödüllendirildi.

Hedefe ulaşmak için bireysel sorumluluk almaktan çekinmeyen, kişisel sınırlarını zorlayan ve iş yapış tarzı ile başkalarına esin kaynağı olan, yüksek iş etiği ve ahlak standartlarını her zaman ön planda tutan liderlik özelliklerine sahip çalışanları destekleyen ve teşvik eden bir yaklaşımı benimseriz.

  • DOĞAL GAZ ACİL ALO 187
  • Bilgi Toplumu Hizmetleri    |    Enerya Enerji A.Ş.    -    Enerya Konya    -    Enerya Denizli    -    Enerya Gaz Ticaret A.Ş    -    Enerya Kapadokya Gaz Dağıtım A.Ş
    Copyright © 2014 Enerya. Tüm hakları saklıdır.